بهترین شیرالات حمام سال ۲۰۲۱

بهترین شیرالات حمام سال ۲۰۲۱

   ۱- شیرالات حمام مدل سومرین

 

شیرآلات حمام

  • احساس

مجموعه شیرالات حمام کامل است: تزئینات و تمام قطعات از فلزبرنج با ابکاری رنگ های متفاوت ساخته شده است ، دوام را تضمین می کند و زیبایی را ارائه می دهد

  • کیفیت بادوام مواد

شیرالات حمام سومرین برای دوام بهینه از ترکیبی از مواد مختلف استفاده کرد. سر دوش و بازوی نگهدارنده از فولاد ضد زنگ ساخته شده است ، در حالی که آبپاش دستی برنجی است. شیرالات حمام سومرین از فلز برای دسته و سپر محافظ نیز استفاده می کند.

  • بسته همه جانبه

سوپاپ دوش و کیت تریم با نخ اتصال NPT 0.5 “، طراحی شده برای نصب آسان با اتصالات لوله کشی استاندارد ایالات متحده برای صرفه جویی در هزینه ساعت انسانی در هنگام نصب.

  • تمیز کردن آسان

شیرالات حمام سومرین از جنس برنج بوده و سیستم سلف کیلینگ موجود در گوشی و سردوش باعث میشود با لمس انگشت به راحتی کلسیم و آهک را از بین ببرید. این امر به ویژه برای مناطق دارای آب سخت مفید است.

  • گارانتی

 همه موارد شیرالات حمام سومرین تحت ضمانت مادام العمر میباشند .

 ۲- سیستم دوش گابریلی قابل اتصال به دیوار


سیستم دوش حمام

  • رنگ مشکی مات 

رنگ مشکی مات زیبا و سیستم دوش ظاهری براق ، هر دکوراسیونی را تکمیل می کند.با فشار بالا ۸ اینچی به همراه سر دوش باران و ست سر دوش دستی ۳ تایی ، شیرالات با قابلیت استفاده از فشار با تریم و دایورتر ، و رنگ مشکی مات

  • سردوش چندکاره

عملکرد سر دوش دستی و تک کاره دوش باران ۸ اینچی با دوش قوی حتی در فشار کم آب فشار قابلیت تنظیم بدنه شیرالات شامل یک دستگاه فشار آب قابل تنظیم است ، این شیرالات برنجی جریان آب را به دو عملکرد دوش هدایت می کند ، شیرالات تعادل فشار آب را حفظ کرده و دما را کنترل می کند

  • ساخت با دوام

این شیرالات حمام برای دوام ساخته شده است. تقریباً همه چیز با استفاده از برنج و سایر فلزات ساخته شده است. سر دوش ها از جنس ABS هستند – بادوام بوده و به راحتی تمیز می شوند.

در داخل یک سوپاپ تعادل فشار قوی برنجی برای جلوگیری از تغییرات شدید دما وجود دارد ، یعنی از هرگونه شک داغ سوزان اول صبح جلوگیری می کند. این کار با حفظ فشار مداوم در خطوط تامین در صورت افت ناگهانی دستگاه ، کار می کند.

  • سر دوش باران فاقد فشار آب است

متأسفانه ، به نظر می رسد که دوش باران آنطور که باید قوی نیست. این سر دوش باید سرعت جریان ۲.۵ گالن در دقیقه را ارائه دهد. با این حال ، به شما می گوید در صورت نیاز به فشار بیشتر محدود کننده را بردارید.

 ۳- شیرالات حمام دلتا دوکاره برنزی


شیرآلات حمام

نظر خود را بیان کنید
دسته بندی ها
آرشیو بلاگ