راهنمایی خرید شیرالات

راهنمایی خرید شیرالات

در این مقاله از سایت لوکس شیر در ادامه مقالاتی که در رابطه با راهنمایی خرید  برای شما آماده و تدوین نموده ایم در این مقاله می خواهیم مقیاس ها و نکات لازم برای خرید شیرالات روشویی مناسب را برای شما بیان کرده ایم .با لوکس شیر اولین سایت تخصصی شیرالات در ایران با بهترین برندهای شیرالات ایرانی و خارجی همراه باشید.

هنگامی که سرویس خود را به روز می کنید ، انتخاب شیرهای مناسب کاسه روشویی تان می تواند ظاهر سرویس توالت شما را تغییر دهد. راهنمای خرید ما در انتخاب سبک انتخاب سینک روشویی به شما کمک می کند تا سبک مناسب خود را راحت تر  .

مهمترین نکته در خرید شیرالات روشویی که باید به آن توجه ویژه ای داشت نوع کاسه روشویی است به این دلیل که در بعضی از کاسه ها مثل کاسه روشویی سنگی باید از شیرالات پایه بلند و یا شیرالات خیلی بلند استفاده شود درغیر اینصورت از نظر ارتفاع شیرالات و زاویه پاشش آب به مشکل بر خواهید خورد . اما در مورد کاسه روشویی های رایج در بازار هم میتوان شیرالات پایه کوتاه و هم پایه بلند استفاده نمود .

برای خرید انواع شیرالات روشویی ایرانی در سایت لوکس شیر 

انواع شیرالات روشویی


انواع شیرالات روشویی شامل موارد زیر است که در رابطه با آن ها صحبت خواهیم کرد

  • شیرالات روشویی دوپایه
  • شیرالات روشویی اهرمی
  • شیرالات روشویی دیواری
  • شیرالات روشویی تکپایه
  • شیرالات روشویی چشمی

شیرالات روشویی دوپایه


اگر کاسه روشویی شما دارای ۲ حفره است ، به یک جفت شیرالات جداگانه نیاز دارید: یکی برای آب گرم و دیگری برای سرما. شیرالات دوپایه دارای طیف وسیعی از سبک های مختلف هستند ، از دسته های اهرمی براق گرفته تا سر متقابل سنتی ، بنابراین مطمئناً چیزی پیدا خواهید کرد که سرویس و سلیقه شما را تکمیل کند.اما در کشور ایران شیرالات دو پایه فقط وارداتی بوده و بهای گرانی برای آنها پرداخت خواهید کرد .                                                                                                      

شیرالات روشویی دو پایه

شیرالات روشویی اهرمی


شیرالات اهرمی مناسب کاسه هایی با یک حفره و خانه هایی با فشار آب مناسب است، این شیرالات به شما این امکان را می دهند تا سطح گرم و سرد را برای رسیدن به دمای کامل آب تنظیم کنید. شیرالات مخلوط کن دارای ۲ دسته در دو طرف یک دهانه یا یک دسته اهرمی است.

مهم است که قبل از انتخاب شیر مخلوط کن فشار آب خود را در نظر بگیرید ، زیرا بسته به خود شیرالات ، ممکن است حداقل فشارهای مختلف آب برای عملکرد صحیح آن مورد نیاز باشد.شیرالات روشویی اهرمی دارای سه مدل روشویی پایه کوتاه ، روشویی پایه بلند و روشویی خیلی بلند می باشند .

شیرالات پایه کوتاه بین ۱۵ تا ۱۸ سانت پایه بلند بین ۱۸ تا ۲۳ سانت و پایه خیلی بلند ۲۷ تا ۳۰ سانت ارتفاع دارند 

شیرالات روشویی اهرمی

شیرالات روشویی تکپایه


مانند شیرالات روشویی اهرمی می باشد با این تفاوت که دسته شیر آب گرم و سرد مجزا بوده و جهت تنظیم دمای آب از هر دو استفاده میشود . این شیرالات در رده بندی ظاهری اکثرا در رده کلاسیک قرار می گیرند و امکان نشتی آب در این نوع شیرالات نسبت به شیرالات اهرمی به دلیل استفاده از کارتریج سرامیکی در شیرالات اهرمی بیشتر است و اتلاف و هدر رفت آب نیز در این شیرالات بیشتر اتفاق می افتد. در این رابطه توجه شما را به مقاله کاهش مصرف آب که در سایت منتشر شده است جلب می نماییم تا با استاندارد مصرفی شیرالات روشویی در مبحث مقررات ملی ساختمان هم .

شیرالات روشویی تک پایه

نظر خود را بیان کنید
دسته بندی ها
آرشیو بلاگ